Regulamin urodzin Funky Monkey

  1. Koszt przyjęcia urodzinowego określony jest w cenniku.

  1. Przyjęcie trwa minimum dwie godziny (dokładny czas trwania przyjęcia urodzinowego uzależniony jest od wykupionego pakietu).

  1. Wpłatę zadatku w wysokości 200 zł można dokonywać gotówką w recepcji Sali Zabaw.

  1. W przypadku rezygnacji zamawiającego przyjęcie urodzinowe wpłacony zadatek nie jest zwracany. Istnieje możliwość zmiany terminu bez utraty zadatku.

  1. Rodzic zobowiązany jest przyjechać 15 minut przed rozpoczęciem przyjęcia i zakończyć ją o ustalonej godzinie. Istnieje możliwość wydłużenia czasu urodzin w zależności od kolejno zaplanowanych imprez.

  1. Minimalna liczba gości ustalana jest z pracownikami Sali zabaw, zgodnie z obowiązującą aktualnie ofertą.

  1. Wszelkie zmiany (np. dotyczące liczby gości) prosimy zgłaszać najpóźniej dwa dni przez planowanymi urodzinami.

  1. Podczas urodzin spożywamy jedynie posiłki przygotowane przez pracowników i zakupione na terenie Sali Zabaw. Dotyczy to zarówno rodziców jak i dzieci.

  1. W przypadku przybycia mniejszej liczby gości niż planowana rodzic/opiekun ponosi koszty tylko za gości przybyłych(jednakże minimalna liczba dzieci za które pobrana będzie opłata wynosi 8).

10.   W przypadku większej liczby gości niż planowana rodzic/opiekun zobowiązany jest do dopłaty zgodnie z obowiązującym cennikiem.

11.   Rodzic/opiekun jubilata urodzin jest odpowiedzialny za gości zaproszonych do Sali zabaw.

12.   Wszyscy uczestnicy przyjęcia urodzinowego zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Sali Zabaw Funky Monkey.

13.   Sala zabaw ma prawo umieszczać na swojej stronie internetowej oraz w innych materiałach promujących fotografie dzieci przebywających w Sali zabaw. Materiały umieszczane są bezpłatnie. Sala zabaw zobowiązana jest do usunięcia zdjęć, o których wyżej mowa na wniosek opiekuna w terminie do 48 godzin.

© FUNKY MONKEY. All rights reserved.
Created by POKAŻ SIĘ.